ВЕТПро: про нас
Наша робота базується на найважливішому принципі - любов та повага до кожного пацієнта.
Сьогодні під брендом ВЕТПро працює три ветеринарні клиніки. Кожна з них має серйозну матеріально-технічну базу.

Ми уважно ставимося до команд, що працюють у кожній клініці. Якісна програма адаптації та навчання дає нам змогу розвивати ветеринарних лікарів та асистентів, вчити їх та поглиблювати знання.

Наші адміністратори розуміють, яким стресом для пацієнта та його опікуна може бути візит до клініки, тож, вони зроблять все можливе для того, щоб ви та ваша тваринка почували себе максимально комфортно.

ВЕТПро: наші принципи
Кожний лікар, ординатор, асистент та адміністратор мережі дотримується їх.
 • Інтереси пацієнта - над усе
  Наші лікарі роблять усе можливе, щоб не лише зберегти життя пацієнта, а й покращити його якість. Саме заради малюків ми вчимося, купуємо обладнання та не йдемо з роботи, доки не будемо впевнені: пацієнт у безпеці.
 • Коммунікація з власником
  Ми розуміємо, що прості та звичні для лікаря дії можуть бути незрозумілими для власника. Наші спеціалісти завжди готові розповісти про все, що відбувається з пацієнтом, про особливості лікування та прогрес. Ми поважаємо вашу думку.
 • Увага та повна турбота
  Ми не ділимо пацієнтів на категорії і ставимося з увагою та турботою до всіх, незалежно від породи, виду чи стану. Залищаючи малюка в стаціонарі, ви можете бути впевнені в тому, що він не лише нагодований та вигуляний, але й нагладжений.
 • Безпека
  Ми цінуємо життя та здоров'я кожного пацієнта, тож усі наші дії орієнтовані на його безпеку. Ми в жодному разі не зашкодимо під час грумінгу, лікування, перебування у стаціонарі. Ми використовуємо лише перевірені й безпечні методи та препарати.
Made on
Tilda